hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Ručníky a podsedáky

Ručník na lavici a osuška Harvia

Ručník na lavici a osuška Harvia jsou vyrobeny ze 100 % tkané bavlny. Vzory a barvy jsou velmi elegantní a vybrané tak, aby ladily s dřevěným interiérem sauny.

Můžete si vybrat ze dvou velikostí:

  • Ručník na lavici 200 x 70 cm
  • Osuška 140 x 70 cm


 

 

 

Osuška do sauny

Velmi jemná osuška určená pro používání v sauně se změkčenými vlákny. Vyrábí se v jedné velikosti 140 x 70 cm. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který absorbuje vlhkost. Je obšitá oboustranným lemem. Je pratelná při 60 °C.

Vybrat si můžete ze tří barev:

  • Saunová osuška červená 140 x 70 cm
  • Saunová osuška modrá 140 x 70 cm
  • Saunová osuška šedá 140 x 70 cm

 

  

 

Podsedák do sauny

Podsedák do sauny

Podsedák do sauny je vyrobený ze 100 % bavlny a je dovezen přímo z Finska. Podsedák je určen pro jednu osobu. Je pratelný na 60 °C. Barva se krásně hodí do dřevěného interiéru sauny. Díky podsedáku udržíte lavice čisté a zároveň zamezíte styku kůže s rozehřátým dřevem. Podsedák je speciálně vyroben tak, aby absorboval vlhkost a pot a zároveň se nezahříval.

Podsedák se dodává v jednom vyhotovení:

  • Podsedák do sauny pro 1 osobu

 

   

 

Podsedák do sauny pro 3 osoby

Podsedáky do sauny v dárkovém balení jsou určeny pro tři osoby. Jsou vyrobeny ze 100 % bavlny. Jsou speciálně vyrobeny pro používání v sauně při vysokých teplotách a vlhkostí. Díky podsedáku udržíte lavice čisté a zároveň zamezíte styku kůže s rozehřátým dřevem. Podsedák je speciálně vyroben tak, aby absorboval vlhkost a pot a zároveň se nezahříval.

Barevná kombinace podsedáků a jejich vzor se skvěle hodí do dřevěného interiéru sauny.

 

 

Jednorázové podsedáky

Jednorázové podsedáky Harvia se používají převážně v komerčních saunách, kde slouží jako pohodlné a hygienické řešení pro zákazníky. Ve Finsku je běžnou praxí, že návštěvník veřejné sauny dostane u vstupu do sauny jednorázový podsedák. Podsedák je ze spodní strany tvořen nepromokavou vrstvou. Vrchní vrstva podsedáku zachycuje pot a špínu a je velmi příjemná na dotek. Jednorázový podsedák oceníte především v saunách se světlým interiérem, kde bez podsedáku dřevo rychle ztrácí přirozený barevný odstín, vitalitu a pěkný vzhled.

Balení obsahuje 120 ks podsedáků. Podsedák má rozměry 41 x 41 cm.

 

   

 

Nevíte si rady, rádi vám poradíme!

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.cz

 

 
přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…