hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Dveře do sauny a okna

Dveře do sauny

Celoskleněné dveře Harvia byly přímo navrženy pro použití do sauny. Na dveře je použito 8 mm silné, tvrzené bezpečnostní sklo. Uzávěry zadržují teplo v saunovací komoře a zajišťují bezproblémové zavírání dveří. Vyberte si z příjemně bronzového, moderního průzračného nebo stylově saténového skla.

 

Skleněné dveře zvyšují jas a dělají dojem většího prostoru. Jsou také bezpečnější a ulehčí Vám sledovat, co dělají např. děti uvnitř sauny. Skleněné dveře vydrží po celá desetiletí bez údržby. Dveře na obrázcích jsou určené pro saunu Variant a pro atypické sauny. Na povrchu saténových dveří jsou k dispozici dva dekorativní vzory: rákos a ženská postava. Materiál rámu dveří je stejný jako na stěnách sauny. Oválné madlo je standardním vybavením dveří. Vertikální dlouhé madlo je další možností, jenž si můžete zvolit. Panty dveří jsou nastavitelné.

 

 

 

 

 

 

Dvoukřídlové dveře Harvia jsou navržené speciálně pro větší saunu Variant a pro atypické sauny. Dávají pocit většího prostoru v koupelně i v saunovacích zařízeních a spojují dva prostory do jednoho stylového celku. V závislosti na nárysu podlahy jsou dvoukřídlové dveře rovné nebo svírají úhel 45 stupňů. Sklo může být bronzové nebo průzračné.

 

Vzhledem k vynikající odolnosti vůči vlhkosti jsou stylové dveře s hliníkovým rámem nejvhodnější do každé parní komory a sauny. Tyto těsnící dveře jsou vyrobeny z 8 mm silného bezpečnostního tvrzeného skla. K dostání jsou ve dvojím provedení jako jednokřídlové nebo dvoukřídlové celoskleněné dveře. Možné barvy skla jsou bronzová, kouřová šedá, průzračná a saténová.

 

 

 

 

 

 

 

Možné varianty skla do dveří:

S Dveře - Satén G Dveře - Čiré G Dveře - Bronz Hliníkové dveře - šedé sklo

Nabízíme Vám speciální kolekci prosklených dveří Legend, jejichž vzhled byl přímo navržen pro saunová kamna Legend. Rámy dveří jsou vyrobeny z černě natřené borovice. Stejně tak madlo dveří.

Alternativní zbarvení skla jsou: čirá, bronz, kouřově šedá a satén.

Skleněné dveře Legend jsou k dispozici ve všech standardních velikostech (7 x 19, 8 x 19, 9 x 19, 8 x 21, 9 x 21). Dveře do sauny Legend jsou k dispozici také s černě natřeným hliníkovým rámem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okna do sauny

Do saun Variant lze přidat jedno nebo i více oken. Všechna okna značky Harvia jsou vyrobena z 8 mm tvrzeného bezpečnostního skla. Vyberte si z příjemně bronzového, moderního průzračného nebo stylově saténového skla. Stejně jako všechny konstrukce sauny Harvia splňují také okna ty nejpřísnější bezpečnostní standardy. Harvia také nabízí neotřelou alternativu ke skleněným blokům: okna se saténovým provedením se vzorem skleněných bloků. Okna se lehce přidělávají a krásně ladí se saténovými dveřmi. Rámy jsou z olšového nebo osikového dřeva.

Okno 4 x 8
Sklo 400 x 850 mm,
bronz. Možné i satén
nebo čiré.

Okno 4 x 15
Sklo 400 x 1500 mm,
bronz. Možné i satén
nebo čiré.

Okno 5 x 9
Sklo 425 x 815 mm,
satén. Vzor skla čtverce.

Okno 5 x 18
Sklo 425 x 1790 mm,
 satén. Vzor skla čtverce.

 

Nevíte si rady, rádi vám poradíme

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.czpřihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…