hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Finské sauny

Oáza relaxace a klidu.

Saunování je jednou z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. První popisy sauny se objevují v 11. a 12. století.  Finská sauna se v těch dobách od dnešní sauny lišila a během let se vyvinulo mnoho způsobů saunování. Finská sauna se vyznačuje především vysokými teplotami a nízkou vlhkostí.

V posledních letech finská sauna a saunování těší čím dál větší oblibě a věnuje se mu stále větší počet lidí na celém světě. Pobyt v sauně způsobuje uvolnění organismu, relaxaci, zmírňuje revmatické potíže, vyplavuje z těla přes kůži škodlivé toxiny atd.

Saunová kamna, příslušenství a doplňky saun, regulace teploty, řízení saun, dveře do sauny, izolace a osvětlení naleznete v sekci Materiály.

 

 

Finské sauny

Atypické sauny Venkovní sauny Typizované sauny a interiéry saun Stavebnice sauny


přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…