Materiály

Vše potřebné pro stavbu sauny. Saunová kamna, regulace a řídící jednotky, dveře do sauny, palubky hranoly a latě, izolace, osvětlení sauny atd..

Finské sauny

Finské sauny, atypické sauny na zakázku, komerční sauny, typyzované sauny , interiéry saun, venkovní sauny a veškeré příslušentví ksaunám.

Parní sauny

Parní sauny pro Vaši domácnost nebo wellness centrum, parní kabiny, generátory páry pro parní sauny a další příslušenství.

Infra Sauny

Infrasauny typizované i atypické a vše k tématice prohřívání těla pomocí infrazářičů .

hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

O firmě


Jsme týmem pracovitých lidí, kteří ví, že jedině kvalitní prací si v současné době silné konkurence zajistí dobrou pověst a trvalý příliv nových zákazníků. Jedinou cestou je vždy o něco tvrdší práce, o něco větší péče o zákazníky, zkrátka věnování více času zakázkám, než kterou obětuje naše konkurence . Od samého počátku věříme v produkty silného partnera, kterého jsme volili dlouhou dobu. Harvia je rodinnou firmou, která zaměstnává kolem 250 zaměstnanců. Dnes, je Harvia jedním z předních výrobců technologií jako jsou saunová kamna, parní generátory a celé sauny. Harvia exportuje do více než 65 zemí celého světa a právě naše společnost přináší tyto produkty s dlouholetou tradicí právě k Vám.

vodoznak dlouhý 4

 

Horavia, která provozuje také tento web je moderní společností nabízející široké spektrum služeb a kvalitní  řešení v oblasti saunování. Naší vizí je spokojený klient, jehož potřebám nasloucháme a následně k nim hledáme ta nejlepší řešení.Naším hlavním obchodním partnerem je rodinná firma Harvia.

 

 


 

 

 

 

Inovativní výrobky HARVIA již s 60 lety zkušeností.
Silné rodinné kořeny přes několik generací bez přerušení  přes několik generací staví tento rodinný podnik Harvia zjevně v nejdelší tradici ve výrobě saun a saunových kamen ve Finsku. Proto jsme si firmu Harvia zvolili za partnera také my.


Harvia Logo

vodoznak dlouhý 4

 

Horavia , která provozuje také tento web je moderní společností nabízející široké spektrum služeb a kvalitní  řešení v oblasti saunování. Naší vizí je spokojený klient, jehož potřebám nasloucháme a následně k nim hledáme ta nejlepší řešení.Naším hlavním obchodním partnerem je rodinná firma Harvia.

vodoznak dlouhý 4

 

Horavia , která provozuje také tento web je moderní společností nabízející široké spektrum služeb a kvalitní  řešení v oblasti saunování. Naší vizí je spokojený klient, jehož potřebám nasloucháme a následně k nim hledáme ta nejlepší řešení.Naším hlavním obchodním partnerem je rodinná firma Harvia.

vodoznak dlouhý 4

 

Horavia , která provozuje také tento web je moderní společností nabízející široké spektrum služeb a kvalitní  řešení v oblasti saunování. Naší vizí je spokojený klient, jehož potřebám nasloucháme a následně k nim hledáme ta nejlepší řešení.Naším hlavním obchodním partnerem je rodinná firma Harvia.Akce!
Řídící jednotka C150 Řídící jednotka C150

Řídící jednotka C150 je pro kamna o výkon od 2,3 do 15kW.


cena jen 10 416,89 Kč

Dřevěné vědro Harvia SAC10003 Vědro do sauny 4 l Harvia

Dřevěné vědro Harvia je jedno z nejklasičtějších věder, které dodá vaší sauně atmosféru klasické finské sauny. Je vyrobeno z vysoce odolného dřeva a plastová vnitřní část zvyšuje životnost celého vědra.


cena jen 878,00 Kč

Paraffínový olej do sauny SAC25060 parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


cena jen 538,45 Kč

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…