hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Péče o dřevo a saunu

Čistič do sauny Harvia

Čistič do sauny Harvia je dezinfekční přípravek, kterým efektivně a snadno vyčistíte Vaší saunu. Nejčastěji se dodává v čistícím setu pro péči o saunu (vis níže), nebo samostatně.

Jako samostatný produkt má objem 500 ml:

  • Čistič do sauny Harvia 500 ml

 

 

 

Čistící set pro péči o saunu

Čistící set pro péči a saunu je určen pro ošetřování a péči dřevěných materiálů v sauně. Set obsahuje Čistič do sauny Harvie (vis výše), parafinový olej (vis níže), houbičku, ochranné rukavice a smirkový papír. Láhev parafinového oleje vystačí na ošetření 5 - 10 m2.

Návod k použití: 1 dl čističe sauny smíchejte s 10 l vody. Nasaďte si ochranné rukavice a pomocí houbičky omyjte všechny dřevěné plochy sauny. Nejde li znečištění odstranit houbičkou, použijte smirkový papír vždy ve směru dřevěných vláken. Po umytí dřevěných ploch vše důkladně opláchněte vodou. Zapnutím saunových kamen urychlíte usušení mokrých dřevěných ploch.

Suché dřevěné plochy ošetřete parafínovým olejem, který snižuje množství nečistot a vlhkosti, které dřevo absorbuje a zvýrazňuje barevný odstín dřeva. parafínový olej je vhodný pro všechny dřevěné povrchy, včetně tepelně ošetřeného dřeva. Použitím parafínového oleje získá dřevo v sauně výraznější odstín a dřevo tím získá originální vzhled. Díky ošetření dřevěných ploch parafínovým olejem získáte originální a výraznější odstín dřeva, dřevo vypadá vždy jako nové a sníží se pórovitost dřeva.

Před ošetřením dřeva musí být povrch úplně suchý. Ochranné rukavice používejte i při ošetřování dřeva parafínovým olejem. Rovnoměrně olej rozetřete, nechte ½ - 1 hodinu působit a poté otřete ošetřený povrch. Zapnutí saunových kamen urychlí sušení  dřevěných povrchů.

  • Čistící set pro péči o saunu

 

 

Parafínový olej

Ošetřením dřevěných ploch sauny parafínovým olejem můžete zvýšit životnost dřeva, sníží se množství absorbované vlhkosti a nečistot. Také zvýrazníte barevný odstín dřevěných povrchů. Parafínový olej můžete použít na všechny dřevěné povrchy, včetně tepelně upraveného dřeva.

Parafínový olej je dodávám v čistícím setu pro péči o saunu (vis víše) nebo samostatně.

Samostatný produkt má objem 500 ml

  • Parafínový olej

 

Nevíte si rady, rádi vám poradíme

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.czParaffínový olej do sauny SAC25060

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 1 kg 445,00 Kč 538,45 Kč
:
parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Čistič a dezinfikant do sauny

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 1 kg 334,71 Kč 405,00 Kč
:
čistič sauny

Čistič a dezinfektant dřevěných materiálů v sauně Harvia. Použítí hlavně na podsedáky a zádové opěrky lavic v sauně. Povrch lavic tak zůstáné bez bakteriálního filmu, vyčistí dřevo do hloubky.


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Čistící set do sauny

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 1 kg 876,86 Kč 1 061,00 Kč
:
Čistící set pro péči o saunu

Harvia čistící set obsahuje vše potřebné k udržení vaší sauny v čistotě. Dezinfikuje, čistí, impregnuje a chrání dřevo v sauně.


Poznámka: Expedice 24 hodin.
přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Akce!
Paraffínový olej do sauny SAC25060 parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


cena jen 538,45 Kč

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…