hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Relaxační lehátko

Relaxační lehátko Alpha Wave

K dokonalé relaxaci po saunování Vám pomůže lehátko Alpha Wave. Lehátko je vyrobené z masivního dřeva v několika kombinacích. Je vhodné pro použití ve wellness centrech, u domácích saun, nebo také na terase, u bazénu a podobně. Lehátko překvapí každého svou pohodlností. Pohodlnost lehátka si můžete vyzkoušet na naší prodejně.

 

 

 

   

Nevíte si rady, rádi vám poradíme!

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.cz

 

 
Ergonomické lehátko Alpha Wave - borovice

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 35 kg 5 974,00 Kč 7 228,54 Kč
:
Relaxační lehátko

Ergonomické lehátko pro releaxaci. Použitý materiál k výrobě je severská borovice. Je vhodné do wellness center a jejich odpočíváren po sauně. Též je vhodné na terasu. Obrázek je v tomto případě ilustrační.


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Relaxační lehátko Comfort

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 25 kg 5 264,00 Kč 6 369,44 Kč
:
lehátko

Relaxační lehátko Comfort z kvalitního hliníkového rámu s eukalyptovým dřevem. Použitý hliník je 100% čistý, nerecyklovaný. Je ošetřen speciálním ES povlakem který je odolný proti povětrnostním vlivům, korozi, je stálobarevný a bezůdržbový.


Poznámka: Expedice 24 hodin.
přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…