Materiály

Vše potřebné pro stavbu sauny. Saunová kamna, regulace a řídící jednotky, dveře do sauny, palubky hranoly a latě, izolace, osvětlení sauny atd..

Finské sauny

Finské sauny, atypické sauny na zakázku, komerční sauny, typyzované sauny , interiéry saun, venkovní sauny a veškeré příslušentví ksaunám.

Parní sauny

Parní sauny pro Vaši domácnost nebo wellness centrum, parní kabiny, generátory páry pro parní sauny a další příslušenství.

Infra Sauny

Infrasauny typizované i atypické a vše k tématice prohřívání těla pomocí infrazářičů .

hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky
 • Saunová kamna Harvia Cilindro

  Cilindro v Akci

    První bílá saunová kamna, která HARVIA Oy chystá jako novou modelovou řadu pro hned několik různých topidel do sauny. Kamna Harvia Cilindro  mají velký objem pro saunové kameny (až 100Kg) a umožňují tak pravou saunu při nižších teplotách s možností polévání vody a dokonalého odpaření.

   Velkou výhodou je možnost výběru z několika variant designu. Dvě barevná provedení, černá a bílá, materiálové provedení nerez. Kamna se vyrábí jako plná, prázdná a polovičně za-krytovaná. Kamna s větší dvouplášťovou plochou umožní umístit kamna i do takových saun , kde by otevřená verze nesplňovala bezpečnostní zónu a nebylo by je proto možné do mnohých projektů použít.

  Architekti jistě ocení také možnost zapouštěcího prstence do lavice sauny jenž je dostupný jako  produkt z příslušenství.

  Nádherný design a výhodná cena právě u nás!
Novinky Harvia

 

Novinky 2013

 

 • Inovované topidlo do sauny Cilindro 11kW
 • Kamna s jednotkou s dotykovým displejem
 • Firma Harvia zahájila  stavbu skladu na kovové profily o výšce 25 m.


Akce!
Řídící jednotka C150 Řídící jednotka C150

Řídící jednotka C150 je pro kamna o výkon od 2,3 do 15kW.


cena jen 10 416,89 Kč

Dřevěné vědro Harvia SAC10003 Vědro do sauny 4 l Harvia

Dřevěné vědro Harvia je jedno z nejklasičtějších věder, které dodá vaší sauně atmosféru klasické finské sauny. Je vyrobeno z vysoce odolného dřeva a plastová vnitřní část zvyšuje životnost celého vědra.


cena jen 878,00 Kč

Paraffínový olej do sauny SAC25060 parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


cena jen 538,45 Kč

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…