hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Saunové kameny

Saunové kameny jsou vybrány na základě tradice a zkušeností. Poskytují příjemné teplo. Celkovou tvář a styl sauny utvářejí právě saunové kameny. Akumuluje se v nich velké množství tepla a díky nim si můžete měnit typ saunování od mírného až po ostrý. Jsou nedílnou součástí jak saunových kamen elektrických, tak saunových kamen na dřevo. Tvary a rozměry kamenů umožňují dobrou cirkulaci vzduchu mezi kameny, prohřívání sauny je tím efektivnější.

Jiné saunové kameny z jiných materiálů (jako je keramika a mastek) a se zaobleným tvarem nepřináší požadované výsledky a mohou způsobit problémy. Z tohoto důvodu nesmí být v saunových kamnech použity.

Saunové kameny jsou k dispozici ve dvou velikostech. Kameny o velikosti 50 až 100 mm jsou vhodné pro nástěnná kamna s nižším výkonem. Větší saunové kameny o rozměrech 100 až 150 mm se velmi dobře hodí pro větší saunová kamna na dřevo a elektrická saunová kamna jako jsou Symfonie a Forte kamna.

 

 

Technické informace pro saunové kameny

Model AC3000 AC3020
Rozměr kamenů Ø 5-10 cm Ø 10-15 cm
Další informace olivine-diabase olivine-diabase

Nevíte si rady, rádi vám poradíme

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.cz

 

 Saunové kameny Harvia 20Kg - červené

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 20 kg 559,00 Kč 676,39 Kč
:
Stones

Saunové kameny které akumulují teplo s kamen od Harvie jsou vybírany podle staré tradice. Tyto kameny se minimálně rozpadají déle v sobě akumulují teplo a vydrží mnohem déle než jiné horniny. V žádném případě neplňte kamna obyčejnými kameny!


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Saunové kameny Harvia 20Kg - šedé

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 20 kg 595,87 Kč 721,00 Kč
:
Stones

Tento typ je určen pro kamna na dřevo. Saunové kameny které akumulují teplo s kamen od Harvie jsou vybírany podle staré tradice. Tyto kameny se minimálně rozpadají déle v sobě akumulují teplo a vydrží mnohem déle než jiné horniny. V žádném případě neplňte kamna obyčejnými kameny!


Poznámka: Expedice 24 hodin.
přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…