hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Změkčovač vody

Vzhledem k tvrdé vodě, která se vyskytuje po celém území ČR, se doporučuje upravovat vodu vstupující do parního generátoru pomocí změkčovače vody.

Kvůli srážení vápence při ohřívání vody dochází k zanášení a znehodnocování kovových částí, na kterých se usazuje "vodní kámen". Tento vodní kámen snižuje životnost a funkčnost parního generátoru.

Všechny změkčovače vody  jsou vybaveny automatickými řídícími ventily Fleck s elektronickým řízením SXT, které patří k naprosté špičce v oboru změkčování a automatických filtrů. Spotřebním materiálem je sůl.

Rozměr filtrace je 320x500mm.
Průměr přívodů je 3/4".

Před instalací změkčovače je zapotřebí, aby se změřila přesná tvrdost, a podle výsledků se změkčovač nastaví pro dosažení nejefektivnějšího provozu. Změkčovač vody můžete ovládat pomocí digitální kontrolní jednotky. Změkčovač vody doporučujeme použít pro všechny parní sauny ve všech provozech. Při  komerčním používání parní sauny je změkčovač téměř nutností, protože při zanášení a nečištění parního generátoru, parní generátor se nenávratně poškozuje.

 

 

Nevíte si rady, rádi vám poradíme

Zavolat zdarma přes Klikni a volej.czFiltr pevných částic FS005

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 3 kg 2 452,89 Kč 2 968,00 Kč
:
filtr pevných částí

Filtr pevných částic FS005 pro úpravnu vody Soft&Clean CS10. Tento filtr je dobré instalovat spolu se změkčovačem vody. Výrazně tím prodloužíte životnost změkčovače.


Poznámka: Expedice do 48 hodin.

Odkalovací ventil

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 1 kg 469,42 Kč 568,00 Kč
:
odkalovací ventil

Odkalovací ventil FS007 k filtru pevných částic FS005.


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Regenerační sůl tabletová

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 25 kg 662,81 Kč 802,00 Kč
:
Sůl do upravny vody

Regenerační sůl do úpravny vody nezbytná pro chod. Prodává se sušená a vakuovaná. Foto je ilustrační. Obsahuje 25 KG tablet.


Poznámka: Expedice 24 hodin.

Tester na tvrdost vody

Dodací podmínky Váha Cena bez DPH/kus Cena s DPH/kus Množství Cena s DPH
Do týdne 1 kg 389,26 Kč 471,00 Kč
:
tester na trv

Testerna určení tvrdosti vody ve vašem vodovodním řádu. Test probíhá titrační metodou - do vzorku vody se po kapkách přidává titrant, pokaždé se vzorek promíchá, a při změně zabarvení vzorku se spočítá počet nakapaných kapek. 1 kapka - 1 stupeň.


Poznámka: Expedice 24 hodin.
přihlášení uživatele
Zapomněl jsem heslo

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…