Materiály

Vše potřebné pro stavbu sauny. Saunová kamna, regulace a řídící jednotky, dveře do sauny, palubky hranoly a latě, izolace, osvětlení sauny atd..

Finské sauny

Finské sauny, atypické sauny na zakázku, komerční sauny, typyzované sauny , interiéry saun, venkovní sauny a veškeré příslušentví ksaunám.

Parní sauny

Parní sauny pro Vaši domácnost nebo wellness centrum, parní kabiny, generátory páry pro parní sauny a další příslušenství.

Infra Sauny

Infrasauny typizované i atypické a vše k tématice prohřívání těla pomocí infrazářičů .

hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Novinky Harvia

 

Novinky 2013

 

  • Inovované topidlo do sauny Cilindro 11kW
  • Kamna s jednotkou s dotykovým displejem
  • Firma Harvia zahájila  stavbu skladu na kovové profily o výšce 25 m.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRODUKTYInovované produktyNovinky Harvia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interiér sauny Solar čeká od začátku roku 2012 vylepšení. Vylepšený interiér má černě zvýrazněné linie a propracovanější rohovou část lavice. Nový interiér Solar je vyráběn z jednoho druhu dřeva, bez možnosti kombinace s jinými. Starší model Solar je stále k dispozici ve speciální objednávce. Pro více informací klikněte zde.

 

Harvia novinky

Saunový klobouk Harvia má nový vzhled. Bývalý šedý klobouk do sauny byl nahrazen jemným kloboukem do sauny s dekorativními prvky – červené švy a červený logo Harvia.

 

Klika prosklených dveří je nyní pochromovaná a ve tvaru knoflíku. Můžete zvolit také svislou kliku. Panty jsou též chromované. Dveře do sauny Variant a Basic jsou

vybaveny klikou ve tvaru knoflíku. Dveře do sauny Rubic a dveře do koupelnové sauny jsou vybaveny svislou klikou.

Novinky Harvia

 

 

 

 

 

 

 


Ukončení prodeje výrobků

Venkovní sauny Kelo a Saimmaa jsou nyní vyřazeny z nabízených produktů firmy Harvia. V budoucnu bude finská firma Harvia nabízet modely venkovních saun Kuikka a Keitele.

 

 


DALŠÍ NOVINKY


 

Firma Harvia zahájila spolupráci s finskou hokejovou reprezentací

Novinky Harvia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společnost Harvia je nyní partnerem s finskou televizí MTV3 a finským národním hokejovým týmem. Partnerství bylo navázáno během turnaje Euro Hockey a pokračovalo, až do hokejového mistrovství světa které se konalo ve Finsku a Švédsku.

Harvia bude k vidění na mnoha televizních kanálech. Reklamní spoty budou k vidění během hokejových her a v televizním programu Hockey Night. K dispozici jsou také internetové stránky harvia.fi/keikko, které se zaměřují na lední hokej spojený se zábavou.


Novinky HarviaRisto Harvia získal ocenění manažer roku

Risto Harvia, výkonný ředitel společnosti Harvia, získal ocenění manažer roku 2011.

Volba byla provedena na výročním podnikatelském semináři. Podle poroty byl výběr založen na skutečnosti, že během vedení firmy Ristem Harviem rozšířila firma svůj sortiment od saunových kamen ke koupelnovým saunám a interiérům. Harvia s.r.o. zároveň udržela dobrou ziskovost. Risto Harvia je hlavou rodinného podniku již od roku 1977.

 


Harvia má nové internetové stránky

Harvia novinky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Internetové stránky Harvia mají nyní nový vzhled. Základní struktura webu je stejná, ale obsah a vzhled byly aktualizovány. Například je tam nyní více obrázků, které si můžete lépe prohlédnout.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archiv novinekAkce!
Řídící jednotka C150 Řídící jednotka C150

Řídící jednotka C150 je pro kamna o výkon od 2,3 do 15kW.


cena jen 10 416,89 Kč

Dřevěné vědro Harvia SAC10003 Vědro do sauny 4 l Harvia

Dřevěné vědro Harvia je jedno z nejklasičtějších věder, které dodá vaší sauně atmosféru klasické finské sauny. Je vyrobeno z vysoce odolného dřeva a plastová vnitřní část zvyšuje životnost celého vědra.


cena jen 878,00 Kč

Paraffínový olej do sauny SAC25060 parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


cena jen 538,45 Kč

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…