Materiály

Vše potřebné pro stavbu sauny. Saunová kamna, regulace a řídící jednotky, dveře do sauny, palubky hranoly a latě, izolace, osvětlení sauny atd..

Finské sauny

Finské sauny, atypické sauny na zakázku, komerční sauny, typyzované sauny , interiéry saun, venkovní sauny a veškeré příslušentví ksaunám.

Parní sauny

Parní sauny pro Vaši domácnost nebo wellness centrum, parní kabiny, generátory páry pro parní sauny a další příslušenství.

Infra Sauny

Infrasauny typizované i atypické a vše k tématice prohřívání těla pomocí infrazářičů .

hotline: +420 545 214 689
Jsme oficiálním dealerem finské značky

Novinky

IS vision

  používáme ekonomický systém Vision.

Několik důvodů proč si koupit sauny od nás:

Koupí sauny od nás získáte do domácnosti pravou Finskou saunu. Ano, zní to trochu zvláštně, ale všechny naše sauny pochází z městečka Muurame, které leží v srdci Finska. Sauny Harvia mají již 60-ti letou tradici. 60 let jsme slevili společně v lednu roku 2010.

Jsme členy Asociace bazénů a saun

Jsme členy asociace ABAS, která v ČR sdružuje výrobce a realizátory  saun, wellness center a bazénů. Díky našemu členství ve sdružení jsme stále informováni o novinkách a víme, jak sauny stavět podle posledních legislativních a normativních úprav.  Naši technici jsou navíc proškolováni ve výrobních centrech Harvia a znají proto správný postup montáže sauny  a zapojení technologií, jako jsou světla do sauny a saunová kamna nebo parní generátory

Chystáte realizaci sauny? Pak tady jste správně.

  Naše společnost je specializovaným prodejcem saunového  vybavení a Všeho přidruženého k saunám.    Prodáváme pouze kvalitní výrobky Harvia , Cariitti a dřevěné materiály Skandinávských dřevozpracujících firem. Z naší široké nabídky by si měl najít to své každý. Prodáváme kompletní  sauny různých typů: Parní sauny a Hamam, Infrasauny, Finské sauny, kádě pro saunování v horké vodě a v poslední řadě také materiály pro stavbu sauny svépomocí nebo stavebnicové sety pro kutily. Pokud si nevíte rady zavolejte nám a některý z našich odborníku Vám určitě pomůže s výběrem té správné sauny právě pro Vás. Těšíme…


« Předchozí strana 1 2 Další strana »
Akce!
Řídící jednotka C150 Řídící jednotka C150

Řídící jednotka C150 je pro kamna o výkon od 2,3 do 15kW.


cena jen 10 416,89 Kč

Dřevěné vědro Harvia SAC10003 Vědro do sauny 4 l Harvia

Dřevěné vědro Harvia je jedno z nejklasičtějších věder, které dodá vaší sauně atmosféru klasické finské sauny. Je vyrobeno z vysoce odolného dřeva a plastová vnitřní část zvyšuje životnost celého vědra.


cena jen 878,00 Kč

Paraffínový olej do sauny SAC25060 parafínový olej do sauny

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva. Napustí póry ve dřevě a brání tak proti zalití dřeva potem a nečistotami.


cena jen 538,45 Kč

Novinky
11. května 2013
Novinky Harvia

Dveře Legend nabídka dveří byla rozšířena o dveře Legend, jejichž design by měl doplňovat převážně stylové pojetí ´pro saunová kamna Legend. Rám je z borovice , která je černě tinkturována ,…25. dubna 2013
Veletrhy Brno IBF 2013

IBF 2013 na brněnském veletrhu 2013 jsme předvedli barevnou novinku v povrchovém  zpracování saunových kamen. Jedná se především o saunová kamna v modelové řadě cilindro a také jsme…